Yükleniyor

Hakkımızda

Naturalya ® Kimya firmasi olarak Naturalya ® markamiz ile ilaç,gida,kozmetik ve hayvan gidasi sektörüne %100 saf ve standardize formda uçucu (esansiyel) bitkisel yaglar, sabit(soguk pres) üretimi bitkisel yaglar, fitobiyotik tibbi bitki ve drog, hayvansal (balik,alabalik yagi) yaglar, bitkisel ve hayvansal proteinler, bitkisel squalene, lanolin, keratin, fonksiyonel aktifler, kil, kök hücre teknolojisi ürünler, katran ve reçine grubu ürünler, mineral sular ve standardize bitkisel toz ekstrakt-sivi ekstrakt üretimi/ihracati yapmaktayiz.

Ürünlerimiz birçok sahada standardize ve güvenilir olarak yillardir kullanilmakta olup ;üretim proseslerimiz son ürün kosullarina uygun olarak gerçeklestirilmektedir.Ürünlerimizin üretim proseslerinde süper kritik CO2 ekstraksiyonu sistemi ,steam distilasyon sistemi ,pres,maserasyon-dekoksiyon, farkli ekstraksiyon sistemleri ve saflastirma sistemleri kullanilmaktadir. Firmamizin birçok sahada bitkisel hammadde toplama ve üretme istasyonlari yer almaktadir.Tohumdan son ürün sürecine kadar takip ve analiz yapilmasi gereken bu sahada isimizi titizlikle sürdürülebilir sistemde ve bilimsel olarak yaparak; güvenilir ve stabil olarak sizlere sunmaktayiz.

Sizlerin istekleri dogrultusunda istenilen spektler dogrultusunda ürünler üzerinde çalismalar yapilarak yeni ürünler yaratilmakta ve standardize forma dönüstürülmektedir.Arastirma ekibimiz ögretim üyeleri arastirmacilar ve uzman kimyagerler ile gerçeklestirilmektedir.Üretimlerimiz  tonajli olarak yapilmakta olup;ürünlerimiz stoklu olarak depolarimizda yer almaktadir.

Her zaman bilimsel çalismalar ve analiz çalismalariyla desteklenen ürünler elde ederek sürdürülebilir-stabil hammadde ihtiyacini karsilamaktayiz.

Tam zamanli çalismakta olan laboratuar ekibimizle sektörün ihtiyaçlari ve müsterilerimizin özel talepleri dogrultusunda formülasyonlar gelistiriyor ve müsterilerimize inovasyon olabilecek yeni fikirlerimizi paylasiyoruz. Hammaddelerimizden innovatif tekstürler ve yeni uygulama alanlari yaratiyoruz.

Naturalya ® Kimya Bitkisel Hammaddede Güvenilir Adres...